ORGAN PROWADZĄCY

Maria Biernat

Organ prowadzący szkołę: SYNERGIA  sp. z o. o.

Maria Biernat

Manager oświaty, magister historii, wieloletni nauczyciel - 40 lat w zawodzie, praktyk, doradca w zakresie: prawa oświatowego, rozwiązywania problemów szkoła/rodzic; nauczyciel/uczeń, uczeń/uczeń, dziecko/rodzic. Mediator, pisanie podań, skarg, wniosków. Twórczyni wielu placówek edukacyjnych takich jak: CKS Szczecin, Gimnazjum nr 10 w Szczecinie, Niepubliczne Przedszkole Tęczowa Kraina, Niepubliczny Żłobek Motylkowa Kraina, Tęczowe Przedszkole Marii  Biernat, Niepubliczna Szkoła Podstawowa "Szkoła z pasją"

Agnieszka Biernat

Magister inżynier architektury krajobrazu z ogromna wyobraźnią i kreatywnością w tworzeniu i działaniu biznesowym. Właściciel prywatnych firm, manager biznesowy oraz specjalista od kadr i zatrudnienia.