SZKOŁA Z PASJĄ

Nasza przytulna szkoła jest drugim domem dla ciekawych świata, wrażliwych dzieci, które razem z nami poszukują, doświadczają i zdobywają wiedzę.

Tworzymy bezpieczne miejsce, w którym panują jasne reguły ustalane i przestrzegane przez wszystkich, nie ma rywalizacji, a każdy rozwija swoje możliwości i odkrywa talenty.

Najważniejszymi wartościami, którymi kierujemy się w naszej pracy,  są uczciwość i troska o każde dziecko. Wyróżnia nas przyjazna, rodzinna atmosfera i twórcze metody pracy.

MISJA SZKOŁY

DZIAŁAMY, BY:

Nasi wychowankowie

• posiedli wiedzę i umiejętności, które potrafią twórczo wykorzystać w swoim życiu,

• zachęceni sukcesami, kontynuowali naukę i rozwój osobisty,

• osiągali sukces na miarę swych możliwości, byli radośni, otwarci i wierzyli w siebie.

• byli najważniejszymi parterami w wychowaniu,

• wspierali rozwój swoich dzieci i działania Szkoły w tym zakresie,

• aktywnie uczestniczyli w procesie nauczania i wychowania dzieci

Nasza Szkoła

• wspierała rozwój ucznia, uwzględniając jego możliwości,  potrzeby i zainteresowania,

• rozwijała wszechstronne zdolności zgodnie z teorią inteligencji wielorakich Howarda Gardnera,

• kształciła odpowiedzialnych, tolerancyjnych, myślących i wrażliwych młodych ludzi.

Oferujemy:

• wysoki poziom nauczania

• opiekę wykwalifikowanej kadry

• ciekawy program nauczania wzbogacony przez zajęcia rozszerzające podstawę programową

• nowoczesne metody nauczania