Podręczniki 2015

W roku szkolnym 2015/2016 uczniowie klasy pierwszej Niepublicznej Szkoły Podstawowej ,,Szkoła z pasją” będą pracowali z wykorzystaniem podręcznika wydanego przez Ministerstwo Edukacji Narodowej pt. ,,Nasz elementarz” oraz ćwiczeń do edukacji polonistycznej i matematycznej opracowanych do elementarza przez wydawnictwo Didasko. Pakiet podstawowy jest finansowany przez Ministerstwo Edukacji Narodowej i zawiera:

• ,,Nasz elementarz”
  • ,,Moje ćwiczenia” cz. A, B, C, D
  • ,,Moja matematyka’ cz. 1, 2

Ponadto pierwszaki będą rozwijały swoje umiejętności i zdobywały wiedzę pracując
na materiałach dodatkowych rozszerzających pakiet podstawowy, który został opracowany również przez wydawnictwo Didasko. Pakiet rozszerzony zawiera:

• ,,Mój własny elementarz”
  • ,,Zestaw wycinanek’’ cz. 1, 2
  • ,,Moja matematyka” -  zadania dodatkowe
  • Zeszyt do kaligrafii cz. 1,2
  • Zeszyt matematyczny cz. 1,2
  • Zestaw pomocy (liczmany, liczby w kolorach)
  • Zeszyt szkolny z powiększoną liniaturą (format A4)
  • Zeszyt szkolny z powiększoną kratką (format A4)

Pakiet rozszerzony zostanie zamówiony przez szkołę, a koszty zakupu materiałów poniosą rodzice dzieci uczęszczających do klasy pierwszej.

Spis podręczników w pliku do pobrania: PODRECZNIKI.pdf